Wednesday 29 January 2020

Tranmere Rovers
v
Sunderland 19:45
Gillingham
v
Shrewsbury Town 19:45

Friday 31 January 2020

Cardiff City
v
Reading 19:45
Derby County
v
Stoke City 19:45
Partick Thistle
v
Ayr United 19:05

Saturday 01 February 2020

Burnley
v
Arsenal 15:00
Newcastle United
v
Norwich City 15:00
Watford
v
Everton 15:00
Crystal Palace
v
Sheffield United 15:00
West Ham United
v
Brighton and Hove Albion 15:00
Manchester United
v
Wolverhampton Wanderers 15:00
Leicester City
v
Chelsea 15:00
Liverpool
v
Southampton 15:00
Tottenham Hotspur
v
Manchester City 15:00
AFC Bournemouth
v
Aston Villa 15:00
Charlton Athletic
v
Barnsley 15:00
Fulham
v
Huddersfield Town 15:00
West Bromwich Albion
v
Luton Town 15:00
Hull City
v
Brentford 15:00
Middlesbrough
v
Blackburn Rovers 15:00
Queens Park Rangers
v
Bristol City 15:00
Leeds United
v
Wigan Athletic 15:00
Preston North End
v
Swansea City 15:00
Birmingham City
v
Nottingham Forest 15:00
Sheffield Wednesday
v
Millwall 15:00
Bolton Wanderers
v
Tranmere Rovers 15:00
Fleetwood
v
Doncaster Rovers 15:00
Southend United
v
Lincoln City 15:00
Ipswich Town
v
Peterborough United 15:00
Gillingham
v
Bury 15:00
Portsmouth
v
Sunderland 15:00
Bristol Rovers
v
Coventry City 15:00
Rochdale
v
Shrewsbury Town 15:00
Milton Keynes Dons
v
Wycombe Wanderers 15:00
Rotherham United
v
Burton Albion 15:00
Accrington Stanley
v
AFC Wimbledon 15:00
Oxford United
v
Blackpool 15:00
Swindon Town
v
Exeter City 15:00
Macclesfield Town
v
Northampton Town 15:00
Oldham Athletic
v
Bradford City 15:00
Port Vale
v
Salford City 15:00
Cambridge United
v
Colchester United 15:00
Walsall
v
Crewe Alexandra 15:00
Crawley Town
v
Scunthorpe United 15:00
Mansfield Town
v
Carlisle United 15:00
Plymouth Argyle
v
Newport County 15:00
Cheltenham Town
v
Morecambe 15:00
Grimsby Town
v
Forest Green Rovers 15:00
Stevenage Borough
v
Leyton Orient 15:00
Kilmarnock
v
Ross County 15:00
Hamilton Academical
v
Celtic 15:00
Hibernian
v
St Mirren 15:00
Rangers
v
Aberdeen 15:00
Livingston
v
Motherwell 15:00
St Johnstone
v
Hearts 15:00
Dundee United
v
Arbroath 15:00
Inverness CT XI
v
Alloa Athletic 15:00
Morton
v
Dundee 15:00
Queen of South
v
Dunfermline Athletic 15:00
Stranraer
v
Falkirk 15:00
Airdrie United
v
Raith Rovers 15:00
East Fife
v
Dumbarton 15:00
Montrose
v
Peterhead 15:00
Forfar Athletic
v
Clyde 15:00
Edinburgh City
v
Stirling Albion 15:00
Annan Athletic
v
Stenhousemuir 15:00
Albion Rovers
v
Cove Rangers 15:00
Brechin City
v
Elgin City 15:00
Queens Park
v
Cowdenbeath 15:00

Wednesday 05 February 2020

Ross County
v
Livingston 19:45
St Mirren
v
Hamilton Academical 19:45
Aberdeen
v
St Johnstone 19:45
Rangers
v
Hibernian 19:45
Motherwell
v
Celtic 19:45
Hearts
v
Kilmarnock 19:45

Friday 07 February 2020

Bristol City
v
Birmingham City 19:45
Lincoln City
v
Rotherham United 19:45

Saturday 08 February 2020

Wolverhampton Wanderers
v
Leicester City 15:00
Norwich City
v
Liverpool 15:00
Brighton and Hove Albion
v
Watford 15:00
Chelsea
v
Manchester United 15:00
Manchester City
v
West Ham United 15:00
Sheffield United
v
AFC Bournemouth 15:00
Arsenal
v
Newcastle United 15:00
Southampton
v
Burnley 15:00
Aston Villa
v
Tottenham Hotspur 15:00
Everton
v
Crystal Palace 15:00
Swansea City
v
Derby County 15:00
Luton Town
v
Cardiff City 15:00
Huddersfield Town
v
Queens Park Rangers 15:00
Wigan Athletic
v
Preston North End 15:00
Reading
v
Hull City 15:00
Barnsley
v
Sheffield Wednesday 15:00
Millwall
v
West Bromwich Albion 15:00
Blackburn Rovers
v
Fulham 15:00
Stoke City
v
Charlton Athletic 15:00
Nottingham Forest
v
Leeds United 15:00
Coventry City
v
Bolton Wanderers 15:00
Shrewsbury Town
v
Milton Keynes Dons 15:00
Burton Albion
v
Gillingham 15:00
Wycombe Wanderers
v
Bristol Rovers 15:00
AFC Wimbledon
v
Fleetwood 15:00
Doncaster Rovers
v
Rochdale 15:00
Peterborough United
v
Oxford United 15:00
Sunderland
v
Ipswich Town 15:00
Tranmere Rovers
v
Portsmouth 15:00
Blackpool
v
Southend United 15:00
Crewe Alexandra
v
Oldham Athletic 15:00
Scunthorpe United
v
Cheltenham Town 15:00
Bradford City
v
Grimsby Town 15:00
Forest Green Rovers
v
Walsall 15:00
Morecambe
v
Mansfield Town 15:00
Northampton Town
v
Port Vale 15:00
Leyton Orient
v
Macclesfield Town 15:00
Salford City
v
Crawley Town 15:00
Colchester United
v
Plymouth Argyle 15:00
Newport County
v
Cambridge United 15:00
Carlisle United
v
Swindon Town 15:00
Clyde
v
Montrose 15:00
Falkirk
v
East Fife 15:00
Stranraer
v
Raith Rovers 15:00
Dumbarton
v
Airdrie United 15:00
Peterhead
v
Forfar Athletic 15:00
Albion Rovers
v
Brechin City 15:00
Stenhousemuir
v
Cowdenbeath 15:00
Elgin City
v
Cove Rangers 15:00
Edinburgh City
v
Annan Athletic 15:00
Stirling Albion
v
Queens Park 15:00